Bosch Injection Systems

Ilustračný obrázok

 

Oprieť sa o silného a skúseného partnera

Bosch Injection Systems

Doba osamelých bežcov v automobilovom priemysle skončila. Za sto rokov od svojho vzniku prešiel automobil prevratnými zmenami, ale najväčšie zmeny zaznamenávame v ostatnom desaťročí. Pôvodné mechanické systémy sú plne nahradzované systémami elektromechanickými a elektrickými, a zároveň sú ovládané a riadené počítačmi. Tomuto vývojovému tempu nestačia nielen niektorí tradiční výrobcovia automobilov a sú pohlcovaní konkurenciou, ale tiež autoservisy, na ktoré sú kladené enormné nároky.


Mnohé servisy už skrachovali, ale podobné starosti nemajú tí, ktorí sa opierajú o znalosti a profesionalitu skúseného partnera. Firma Bosch, popredný svetový výrobca automobilových systémov, spolu s vybranými veľkoobchodnými partnermi prichádza s ponukou systematickej spolupráce zameranej na odborné činnosti v autoopravárenstve pre najmodernejšie systémy – Bosch Injection Systems. Bosch Injection Systems sú úspešným programom pre nezávislé autoservisy, ktorým nie je ľahostajná ich budúcnosť, ale tiež pre značkové servisy, ktoré sa nechcú uspokojiť s opravami áut, na ktoré majú autorizáciu od výrobcu vozidiel.

Čo je Bosch Injection Systems

Bosch Injection Systems

Bosch Injection Systems je program pre rast profesionality každého autoservisu, nezávislého autoservisu alebo autorizovaného autoservisu výrobcom automobilov, ktoré majú záujem neustále zlepšovať profesionalitu personálu a zvyšovať odbornú ponuku autoservisu v oblasti najmodernejších systémoch vstrekovania paliva naftových alebo benzínových motorov.


Každý autoservis si sám môže určiť smer svojho odborného rastu tým, že si má možnosť vybrať niektorí z pripravených odborných okruhov. Každý odborný okruh je zastrešený odborným technickým školením, ktoré je školené našimi lektormi zo školiaceho centra Bosch, ako i ukážkou potrebných diagnostických prístrojov a prípravkov, bez ktorých sa len ťažko zaobídete v praxi.

Pripravené odborné okruhy:

 

  • Moderná diagnostika vozidiel
  • Systémy vstrekovania Common Rail
  • Systémy združených vstrekovacích jednotiek - PDE
  • Systémy vysokotlakých rotačných čerpadiel VP 44,30 a 29
  • Vstrekovacie systémy zážihových motorov I.
  • Vstrekovacie systémy zážihových motorov II.

 

Pokiaľ vás zaujíma ako na to, kontaktujte Vášho veľkoobchodného partnera.

Kontakt a materiály na stiahnutie

Bosch Injection Systems

Všetko čo potrebujete vedieť o Bosch Injection Systems nájdete kompletne v priložených materiáloch alebo sa kontaktujte na veľkoobchodných partnerov firmy Bosch.

pdf Materiály v súbore formátu pdf

Dotazy Vám radi zodpovedia a bližšie informácie podajú veľkoobchodní partneri firmy Bosch zapojení do poskytovania programu Bosch Injection Systems.