ESI[tronic] firmy Bosch: pre úspech Vašej dielne

Ilustračný obrázok

Predstavujeme

S ESI[tronic] máte k dispozícii rozsiahle technické, obchodné a diagnostické informácie, ktoré potrebujete pre Vašu dielňu alebo autoservis.

ESI[tronic] je systémom modulárnych multifunkčných informačných prvkov, ktoré môžete ihneď využiť na Vašom PC a sú ideálne prispôsobené pre doplnenie diagnostickej techniky firmy Bosch.

Kompletné riešenie, ktoré je na trhu pre dielne výnimočné a ktoré si môžete prispôsobiť individuálnym potrebám Vašej dielne. Práca s ESI[tronic] je však teraz taká jednoduchá ako nikdy predtým. Prostredie príjemné pre úžívateľov s jednotnou systematikou pre všetky značky vozidiel umožňuje získať jednoduchý a rýchly prístup ku všetkým informáciám. ESI[tronic] ponúka rozsiahle pokrytie trhu pre súčasnú dielenskú prevádzku. Aby ste bez problémov získali aj informácie o nových vozidlách, sú dáta aktualizované štyrikrát ročne formou aktualizačného DVD.

DEMO DVD

Ako nájdem informácie v informačnom systéme ESI[tronic]?

ESI[tronic] Vám dáva k dispozícii rôzne druhy informácií pre Vašu prácu pri predaji, v sklade, či pri príjme opráv v dielni.

Na získanie informácií o vozidle, produkte, výrobku, či náhradnom dielci máte k dispozícii dve možnosti. Podľa toho aké dáta poznáte, si potom príslušnú možnosť môžete zvoliť .

  • Máte dáta o hľadanom produkte

Sme radi, že sa zaujímate o ESI[tronic] a chcete bližšie spoznať naše produkty. Pokiaľ Vám nestačia tieto ukážky a ste ten typ, ktorý si radšej všetko osobne vyskúša, i pre Vás máme riešenie.

Vyplňte, prosím, kompletne nižšie uvedený formulár a my Vám obratom zašleme Vaše demonštračné DVD spolu s cenníkom a katalógom automobilovej diagnostiky.

Na DEMO DVD nájdete 16 vybratých vozidiel, pri ktorých si môžete vyskúšať všetky informačné segmenty a ich funkcie.

Prosím, zadajte Vaše údaje ( *= povinné)