Komfortná elektronika

Komfortná elektronika

Pokiaľ hľadáte náhradný diel na Vaše vozidlo, môžete využiť

Katalóg online.

Komfortná elektronika

Elektronické systémy prehľadne informujú vodiča, vďaka čomu je jazda bezpečnejšia a pohodlnejšia. Stále väčší počet vozidiel má komfortné systémy už z prvovýbavy a zároveň si ich veľa vodičov necháva dodatočne montovať. Motoristi chcú od svojho vozidla viac a s parkovacím asistentom Bosch ľahko zaparkuje aj študent autoškoly.

 • Parkovací asistent Parkpilot URF7 - uľahčuje aj tie najtesnejšie manévre

Pohodlie a bezpečnosť - Parkovanie je mnohokrát záležitosťou viditeľnosti drobných objektov, ktoré sa nachádzajú iba pár centimetrov od smeru nášho pohľadu. S pomocou parkovacieho asistenta Parkpilot sa pre vás stane hračkou aj manévrovanie v tých najtesnejších priestoroch.

Ideálne pre vaše vozidlo - Vyspelá technológia nového parkovacieho asistenta Parkpilot, vyvinutého spoločnosťou Bosch, sa ľahko začlení do akéhokoľvek vozidla. Senzory je možné nalakovať do farby vozidla a dajú sa veľmi ľahko upevniť na nárazníky akéhokoľvek modelu.

Bezpečnosť vpredu aj vzadu - Tri alebo štyri snímače, ktoré sa umiestnia pozdĺž nárazníka vozidla, poskytujú široké rozpätie snímania. Ideálny bezpečnostný balík dopĺňa systém prednej detekcie s ďalšími štyrmi snímačmi. Nezávislý predný systém je možné namontovať samostatne, alebo ako doplnok k štandardnému systému detekcie v zadnej časti vozidla.

Rozumná investícia - Oprava škrabancov, preliačenín alebo kompletná výmena poškodeného nárazníka stojí nemalé peniaze. Tento fakt robí z parkovacieho asistenta Parkpilot rozumnú investíciu s výborným pomerom cena-výkon. Náklady na systém Parkpilot od firmy Bosch sa vám vrátia už po jednej nerealizovanej oprave.

Použitie s prívesnými vozíkmi - Môžem používať systém Parkpilot aj pri jazdách s prívesným vozíkom? Žiadny problém s naším moderným parkovacím asistentom Parkpilot! Systém je vybavený vypínačom, ktorým pri jazde s prívesným vozíkom parkovací asistent Parkpilot deaktivujete.

 • S Boschom opravíte motorky alebo vymeníte spínače, vetranie, klimatizáciu a ďalšie systémy

  • Senzory
  • Relé
  • Elektrické motorky
  • Diely pre airbag
  • Diely pre vetranie a klimatizácie
Komfortná elektronika #1 Komfortná elektronika #2 Komfortná elektronika #3 Komfortná elektronika #3