S bonusovým programom extra oceníme vašu vernosť

kategorie odměn

Zbierajte body a vyberajte si svoje odmeny

Objavte vernostný program extra a získavajte body za každý nákup produktov Bosch! Jednoducho sa zaregistrujte a využívajte naplno všetky výhody, ktoré program extra prináša.

 

S dielmi Bosch boduješ 3x

Nakupujte náhradné diely značky Bosch a získajte 3násobok extra bodov pre ešte viac atraktívnych odmien v rámci programu Bosch Extra

Pravidlá akcie

Objednávajte náhradné diely Bosch a získajte 3násobok bodov v rámci bonusového programu Bosch Extra.

 • K účasti sú oprávnené všetky autoservisy registrované v programe, ktoré sa do akcie prihlásia do 30. 4. 2019
 • Započítavajú sa všetky produkty Bosch v rámci programu Extra

Prihláste sa do akcie na na www.bosch-extra.sk

Leták k akci:
náhled /PDF; 2,17 MB
k tisku /PDF; 2,27 MB

 

 

VIAC INFORMACIÍ O VERNOSTNOM PROGRAME EXTRA

Výhody

 • Atraktívne odmeny
  Vyberte si z viac ako 100 atraktívnych odmien v rôznych kategóriách alebo zľavových kupónov na produkty a školenie Bosch. Program extra vás jednoducho odmení za vašu vernosť.
 • Zaujímavé akcie
  Prihláste sa do vášho účastníckeho účtu k odberu noviniek a my vás budeme pravidelne informovať o najnovších akciách. Tie vám prinesú ešte atraktívnejšie výhody v rámci vybraných kategórií.

Ako môžem zbierať body v systéme extra?

Pokiaľ sa zaregistrujete, budú vám pri každom nákupe vybraných produktov Bosch u vami zvolených maximálne 3 veľkoobchodov automaticky pripísané extra body na váš účastnícky účet. Nakúpite zvyčajným spôsobom a my vašu vernosť oceníme atraktívnymi odmenami.

Ako sa zúčastním programu extra?

 • Registrácia
  Do vernostného programu extra sa môžete jednoducho a rýchlo registrovať na stránkach www.bosch-extra.sk v časti Registrácia. Registrácia je vykonaná v 4 krokoch, pripravte si svoje číslo zákazníka, základné údaje o vašej spoločnosti, kontaktné informácie a dobre vyberte troch vašich uprednostňovaných veľkoobchodných partnerov. Po ukončení vašej registrácie získate potvrdzovací link pre aktiváciu vášho účtu extra účastníka. S okamžitou platnosťou získate prístup do systému a možnosť zbierať body.
 • Nakupovanie a získavanie bodov
  Po úspešnom prihlásení môžete ihneď začať zbierať body. Pokiaľ zakúpite u vami zvolených veľkoobchodov vybrané produkty Bosch, získate extra body, ktoré budú pripísané na vaše konto. Za každých 8 € vášho obratu vybraných produktov Bosch získate 1 bod na vaše extra konto. V časti Počet bodov si môžete kedykoľvek prezrieť váš aktuálny stav bodov.
 • Výber odmien
  Usilovne ste zbierali extra body a chcete ich teraz uplatniť a získať atraktívne odmeny? To môžete jednoducho a rýchlo vykonať v časti Vyhľadanie odmien. V našom katalógu odmien si vyberie každý. Vybrané odmeny vám zašleme počas 14 dní pohodlne až na vami zadanú dodaciu adresu.

Program eXtra platí pro nákup těchto produktů Bosch: Brzdy, světelná technika, lambda sondy, měřiče hmotnosti vzduchu, svíčky, filtry, stírací technika, startéry a alternátory, řemeny. (* Neplatí pro dílenské vybavení)

Zoznam veľkoobchodov

Kontakt – servisné centrum extra

Telefón: +420 516 116 396 od 08:00 hod do 16:30 hod

E-mail: extra@94minutes.cz

www.bosch-extra.sk


www.bosch-extra.sk